Kredīts Auto Iegādei līdz 25 000 € | Sefinance
Auto kredīts

Kredīts auto iegādei - Izvēlieties auto, kad nauda jau kontā

  • Procentu gada likmes no 6,9%
  • Individualizēts piedāvājums
  • Izskatīšanas laiks no 15 min.
  • Periods: 3 mēn. – 10 gadi
6,90
3000
500 €
25000 €
36 mēn.
3 mēn.
120 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem

Sefinance auto kredīta
priekšrocības:

(Neapstrīdams ir fakts, ka auto kredīts ir daudz vērtīgāks, ja nauda pircējam ir kabatā jau pirms atrasts īstais transportlīdzeklis.)

Piesakieties auto kredītam

Piesakieties auto kredītam līdzko izlemjat iegādāties auto vai citu transporta līdzekli

Saņemiet naudu kontā

Saņemiet naudu kontā līdz pat 30 dienām pirms transportlīdzekļa iegādes

Auto Jūsu īpašumā

Auto Jūsu īpašumā pērciet auto līdzko tas atrasts

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Jo brīdī, kad atradīsiet savu sapņu auto, moci vai laivu – nauda jau būs Jums kabatā. Mēs Jums uzticamies.

Kāpēc tieši Sefinance?

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Viens no apjomīgākajiem pirkumiem jebkura cilvēka dzīvē ir auto. Ja zināt, ka Jums ir regulāri ienākumi, kas ļauj daļu ikmēneša naudas līdzekļu atlikt, lai uzkrātu transportlīdzekļa iegādei, pastāv ilgstošai krāšanai alternatīvs risinājums, kas ļaus auto iegādāties uzreiz. Šis risinājums ir auto kredīts. Tas ļaus iegādāties kāroto auto transportu, maksājot kredītiestādei noteiktu naudas summu katru mēnesi, nevis atliekot un uzkrājot nākotnes pirkumam.

Auto kredīts ir ērts risinājums, ja vēlaties iegādāties mazlietotu, tā lietotu auto, motociklu vai jebkuru cita veida transportlīdzekli. Auto kredīts ir īpašs aizdevuma veids, kas paredzēts tieši transportlīdzekļu iegādei. Tas nozīmē, ka kredītiestādes un aizdevuma ņēmēja noslēgtajā kredītlīgumā ir noteiktas konkrētas aizņemto līdzekļu izlietojuma iespējas.

Atšķīrībā no auto līzinga, kas pēc būtības ir automašīnas, kas pieder kredītiestādei, nomāšana līdz brīdim, kad būsiet nosedzis līzinga kopējo summu (operatīvais auto līzings), auto kredīts paredz, ka auto ir kredītņēmēja īpašums sākot no pirkšanas darījuma brīža, jo spēkrats tiek reģistrēts uz kredītņēmēja vārda. Vēl viena nianse - iegādājoties auto līzingā, KASKO apdrošināšana ir obligāta prasība, tātad tie ir arī papildu izdevumi, kas jāpieskaita auto uzturēšanas izmaksām. Savukārt, noformējot auto kredītu, KASKO apdrošināšana, lai arī ieteicama, tomēr nav obligāta.

Tāpat kā izmantojot jebkuru citu patēriņa kredītu, Jums pieejamā auto kredīta summa ir atkarīga no Jūsu finansiālā stāvokļa un kredītreitinga. Kā aizdevuma summa, tā gada procentu likme un aizdevuma atmaksas termiņš, līdz ar to arī kopējā atmaksājamā summa, ir atkarīga no tā, kāda ir Jūsu ikmēneša alga, cik regulāri un stabili ir Jūsu ienākumi, kā arī tā, kādi ir Jūsu kredītu atmaksas paradumi.

Sefinance piedāvā auto kredītu līdz 15 000 eiro ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem. Kredīta gada procentu likmes sākot no 6,9%. Pirms auto kredīta noformēšanas svarīgi samērot savas vēlmes un vajadzības ar iespējām - izmantojiet mūsu mājaslapā pieejamo auto kredīta kalkulatoru, lai, atkarībā no izvēlētās summas un atmaksas termiņa, noskaidrotu ikmēnesa maksājuma apmēru.

Jāņem vērā, ka šiem datiem ir informatīvs saturs - Sefinance darbinieki, ņemot vērā kredīta pieteikumā norādīto informāciju, izstrādā individuālu piedāvājumu, kas var atšķirties no kredīta kalkulatorā norādītā. Lai uzzinātu precīzas detaļas par to, kāda apjoma auto kredīts ar kādiem kredīta nosacījumiem ir pieejams tieši Jums, iesakām sazināties ar mums.

Auto kredīts pieejams personām no 18 līdz 75 gadu vecumam. Kredīta saņemšanai būtiska arī pozitīva kredītvēsture un regulāri, oficiāli ienākumi. Pieteikties auto kredītam iespējams aizpildot pieteikumu tiešsaistē.

● Aizpildiet pieteikumu un sagaidiet lēmumu par kredīta piešķiršanu - pieteikumu iespējams aizpildīt jebkurā Jums ērtā laikā, un tas tiks izskatīts kredītdevēja darba laika ietvaros. Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, kredīta summas, pieteikuma sniedzēja kredītvēstures un citām niansēm

● Pozitīva lēmuma gadījumā parakstiet līgumu - līguma parakstīšana notiek Sefinance ofisā Rīgā vai ar kurjera starpniecību klientam izdevīgā vietā un laikā

● Saņemiet naudu savā bankas kontā - visbiežāk kredīta pārskaitījums un klienta bankas kontu notiek 24 stundu laikā no līguma parakstīšanas brīža

Ja pieteikuma noformēšanas laikā radušies kādi jautājumi, sazinieties ar mums! Būtiski, ka auto kredītu iespējams noformēt pat tad, ja vēl konkrēti nezināt, kādu transportlīdzekli vēlaties iegādāties. Jums ir iespēja pieteikties auto kredītam, kamēr vēl notiek jaunā auto meklēšana un izvēle, dodot Jums laiku atrast labāko piedāvājumu un izdarīt pareizo izvēli. Pēc tam, kad būsiet pieteicies auto kredītam, saņemsiet aizdevuma summu savā kontā uzreiz pēc līguma noslēgšanas, bet izvēlēties un iegādāties transportlīdzekli varēsiet līdz pat 30 dienu laikā pēc kredīta noformēšanas.

Tāpat kā noformējot jebkuru citu aizņēmumu, arī pirms auto kredīta saņemšanas aicinām rūpīgi apdomāt nepieciešamo aizdevuma apjomu, pievērst uzmanību visām kredītlīguma detaļām, kā arī izvērtēt savas iespējas aizdevumu atmaksāt atbilstoši līguma nosacījumiem.

Auto kredīta atmaksa

Auto kredīts, tāpat kā jebkurš cits aizdevums, ir personalizēts un tā nosacījumi atkarīgi ne tikai no izvēlētās kredītiestādes, bet arī aizdevuma ņēmēja. Individuāli ir ne tikai aizdevuma ņemšanas, bet arī atmaksas nosacījumi. Auto kredīta atmaksa jāveic atbilstoši kredītlīgumā noteiktajiem nosacījumiem - noteiktā termiņā veicot ikmēneša maksājumus. Šajos maksājumos ietverta pamatsumma, kredīta procenti un administratīvās izmaksas, ja to nosaka līgums.

Pastāv arī iespēja kredītu atmaksāt pirms līgumā noteiktā laika, tādā veidā samazinot kopējās kredīta izmaksas, jo procentu maksājumi jāveic tikai par izmantoto periodu. Pirms kredīta līguma noslēgšanas svarīgi iepazīties ar līguma nosacījumiem - ne tikai gada procentu likmi, piedāvāto aizdevuma summu un atmaksas termiņu, bet arī tādām niansēm kā ikmēneša aizdevuma administrēšanas maksa un aizdevuma noformēšanas vai līguma slēgšanas maksa, jo tas ietekmēs ne tikai ikmēneša maksājumu apjomu, bet arī kopējo atmaksājamo summu.

Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums! Vienmēr atcerieties, ka ikviens aizņēmums ir nopietnas saistības, tāpēc apdomājiet tā nepieciešamību. Pirms izvēlēties auto kredītu kā risinājumu transportlīdzekļa iegādei, rūpīgi apdomājiet savu spēju aizdevumu atmaksāt atbilstoši kredītlīgumam, kā arī, pirms saistību uzņemšanās, detalizēti iepazīstieties ar visiem kredītlīguma nosacījumiem.

Biežākie jautājumi