FAQ - Biežāk Uzdotie Jautājumi | Sefinance

Jautājums? Meklējiet atbildi šeit

Jautājums? Meklējiet atbildi šeit!
Jautājums? Meklējiet atbildi šeit!

Kredīta saņemšana

Aizdevuma pieteikumu Jūs varat aizpildīt mūsu mājaslapā. Izvēlaties Jums interesējošo aizdevuma veidu un kredīta kalkulatorā ievadiet aizdevuma summu un termiņu. Tālāk norādiet savu e-pastu, tālruņa numuru un noklikšķiniet uz pogas "Pieteikties" un sekojiet ekrānā redzamajām norādēm. Ja pieteikuma procesā radušies jautājumi, vai, ja Jums neizdodās aizpildīt pieteikuma formu, droši sazinaties ar mums pa tālruni 8355, mēs Jums palīdzēsim!

Kredīts pieejams personām no 18-75 gadu vecumam ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem.

Diemžēl aizdevumus ar galvotājiem mēs neformējam. Varam Jums piedāvāt iespēju izskatīt aizdevuma noformēšanu pret ķīlu (nekustamā īpašuma nodrošinājumu). Vairāk par aizdevumu

Ārzemēs strādājošajiem aizdevumu izsniedzam tikai tad, ja darba devējs darba algu skaita uz Latvijā esošo norēķinu kontu. Ja saņemat ienākumus ārvalstu norēķinu kontā, tad aizdevums ir iespējams tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu. Lai izvērtētu Jūsu iespēju saņemt aizdevumu, ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu mūsu mājaslapā un iesniegt konta pārskatu PDF formātā par gadu. Kā arī ir nepieciešama valsts iestādes izziņa par Jūsu oficiālajiem ienākumiem šajā konkrētajā valstī, līdzīgi kā Latvijā VSAA izziņa. Nepieciešams atsūtīt arī skenētu Jūsu darba līgumu, ja tas ir pieejams.

Ja Jums nav norēķinu konta Latvijas bankā, tad varam Jums piedāvāt iespēju izskatīt aizdevuma noformēšanu pret ķīlu (nekustamā īpašuma nodrošinājumu). 

Līguma parakstīšana notiek mūsu ofisā Rīgā, ārpus Rīgas - ar kurjera starpniecību Jums ērtā laikā un vietā. Par līguma parakstīšanu vienosieties ar kredītspeciālistu.

Lai mēs varētu izskatīt Jūsu iespēju saņemt aizdevumu, lūdzu, aizpildiet pieteikumu mūsu mājaslapā un kredītspeciālists to izskatīs. Pieteikuma izskatīšanai minimālais nepieciešamais ienākumu apjoms mēnesī personai ir 280 EUR (oficiāli ienākumi) un pozitīva kredītvēsture (lai nav kavētu maksājumu). Ja Jūsu ienākumi ir zemāki, tad patēriņa kredītu noformēt nevarēsim, bet varam piedāvāt iespēju izskatīt aizdevuma saņemšanu pret ķīlu (nekustamā īpašuma nodrošinājumu).

Pieteikumus negatīvas kredītvēstures gadījumā izskatām, ja ir pagājuši 6 mēneši pēc pārkāpuma dzēšanas. Taču ar negatīvu kredītvēsturi varam piedāvāt iespēju izskatīt aizdevuma saņemšanu pret ķīlu (nekustamā īpašuma nodrošinājumu).

Pieteikuma izskatīšana

Kredīta pieteikuma izskatīšanas laiks ir individuāls katram klientam, tas var ilgt no 1. minūtes līdz 2. darba dienām rindas kārtībā, atkarībā no izvēlāta aizdevuma veida, summas, kredītvēstures utt.

Mūsu kredītspeciālistu komanda izskata Jūsu pieteikumu un gatavo labāko piedāvājumu tieši Jums! Ja aizdevums Jums ir nepieciešams steidzami vai, ja 2. darba dienu laikā nesaņemāt sms, e-pastu vai zvanu no mums saistībā ar savu kredīta pieteikumu, lūdzu sazinieties ar mums telefoniski - 8355.

Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā kontā saņemsiet 24h laikā pēc līguma parakstīšanas.

Kredītu apvienošana

Jā, iespējams apvienot gan esošos ātros kredītus, gan patēriņa un auto kredītus, tajā skaitā bankas izsniegtos aizdevumus.

Pēc tam, kad būsiet aizpildījis pieteikumu, ar Jums sazināsies kredītspeciālists, kurš izveidos Jums individuālu piedāvājumu. Pēc kredīta līguma parakstīšanas saņemsiet naudu savā kontā un varēsiet norēķināties par saviem esošajiem kredītiem un turpmāk maksāsiet tikai vienam aizdevējam. Maksājot vienam kreditoram, Jūs ietaupīsiet uz procentu maksājumiem, ietaupīsiet laiku un ātrāk nomaksāsiet kredītu.

Konta pārskats

Mums ir nepieciešams konta pārskats, lai varētu izvērtēt Jūsu maksātspēju un sagatavot labāko piedāvājumu tieši Jums

Zemāk esam sagatavojuši Jums video pamācības kā pareizi sagatavot bankas konta pārskatu par pēdējiem 6. mēnešiem PDF formātā. Lūdzu izvēlieties savu banku un noskatieties video, ja pēc video noskatīšanās Jums vel ir kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums, mēs Jums palīdzēsim!
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Jums jādodās uz savu banku un jālūdz, lai bankas darbinieks Jums sagatavo bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem un tas jānosūta mums

Jums jādodās uz pastu un jālūdz, lai pasta darbinieks Jums sagatavo bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem. Konta parskata katrai lapai ir jābūt apzīmogotai un parakstītai. Iegūto konta pārskatu ieskenējiet vai nofotografējiet un nosūtiet mums uz e-pastu.

Vispārīgā informācija

Kredītu variet atmaksāt pirms termiņa, aizdevuma procenti būs jāmaksā tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku

Atkarībā no īpašuma veida, nepieciešamo dokumentu kopums var atšķirties, bet pilns dokumentu saraksts ir šāds: īpašuma zemesgrāmatas kopija, īpašuma bildes (iekšpuse, ārpuse), informācija par visām kredītsaistībām - kredītiestādes nosaukums un summas (arī hipotēkas kredīts), visu aktīvo norēķinu kontu pārskati par pēdējiem 6 mēnešiem PDF formātā bez filtriem, izraksts no kredītvēstures datu bāzes, VSAA izziņa par Jūsu oficiālajiem ienākumiem.

VSAA izziņa ir nepieciešama gadījumos, ja Jūsu konta pārskatā nav redzama alga. VSAA izziņu varat iegūt elektroniski https://latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP222/Apraksts.

Neatradāt atbildi?

Būsim priecīgi palīdzēt rast atbildi uz Jūsu jautājumu

Sazināties