Kredītlīnija Jūsu vajadzībām
txt.loan.creditline.title

Kredītlīnija Jūsu vajadzībām

 • Procentu gada likmes no 6,9%
 • Individualizēts piedāvājums
 • Izskatīšanas laiks no 15 min.
 • Periods 3 mēn. – 10 gadi
6,90
3000
500 €
25000 €
36 mēn.
3 mēn.
120 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem

Kam vislabāk izmantot kredītlīniju?

Ja nepieciešams finansiāls atbalsts dažādiem mērķiem un neparadzētiem izdevumiem. Ātra izskatīšana no 15 minūtēm. Ērta pieteikšanās internetā.

Auto vai mājokļa remontam

Auto vai mājokļa remontam elastīgi līdzekļi remontdarbiem.

Izglītībai

Izglītībai mācību maksas, kursu finansēšanai.

Neparedzētiem izdevumiem

Neparedzētiem izdevumiem elastīgi piekļūt līdzekļiem pēc nepieciešamības.

txt.loan.creditline.text18

Lielāki pirkumi mēbeles, elektronika, kad visu summu uzreiz nav iespējams atmaksāt.

Medicīniskiem pakalpojumiem

Medicīniskiem pakalpojumiem negaidītiem izdevumiem par ārstēšanu un medikamentiem.

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Esam eksperti finanšu jomā un saprotam - kas, kā, kāpēc un kad. Mūsu pieeja ir personīga un uzmanīga - aicinām Jūs uz sarunu, lai izprastu un individuāli izvērtētu Jūsu finansiālo situāciju. Piedāvājam bezmaksas pirmo konsultāciju, lai varētu uzsākt mūsu sadarbību bez papildu izmaksām.

Kāpēc tieši Sefinance?

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Kredītlīnija ir aizdevuma veids, kas atšķiras no tradicionālajiem aizdevumu veidiem. Kredītlīnija  paredz, ka klientam tiek piešķirts noteikts kredītlimits, kuru viņš var tērēt pēc saviem ieskatiem, kad, kur un cik daudz nepieciešams. Piešķirto kredītlimitu klients var izmantot pilnā apmērā, daļēji vai neizmantot vispār, ja konkrētajā brīdī nauda nav nepieciešama. Kamēr piešķirtais kredītlimits netiek izmantots, klientam nav jāveic kredītmaksājumi. Šī iemesla dēļ kredītlīnija bieži kalpo kā finansiālās drošības spilvens.

Izvēloties kredītlīniju, jāņem vērā, ka klients pats nosaka, vai tas būs īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums. Tiek noteikts vien minimālais ikmēneša kredītmaksājums, kuru klients var palielināt pēc saviem ieskatiem un iespējām. Kredītlīniju var atmaksāt pirms termiņa - tādā gadījumā aizdevuma procenti būs jāmaksā tikai par faktisko aizdevuma izmantošanas laiku.

 • Ātra un vienkārša pieteikšanās

Noformēt kredītlīniju iespējams ātri un vienkārši - nepieciešams vien aizpildīt mājaslapā esošo pieteikuma formu. Tas var prasīt aptuveni 5-10 minūtes Jūsu laika.

 • Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs

Lai noformētu kredītlīniju, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, līdz ar to pieteikuma izskatīšana un naudas saņemšana ir ātrāka.

 • Iespējams brīvi kontrolēt kredītlimita izmantošanu

Kredītlimita izmantošanu kontrolē klients pats - kad, kur un cik daudz nepieciešams. Izmantojot piešķirto kredītlimitu, nav nepieciešams atskaitīties aizdevējam, kādiem mērķiem tas tiek izmantots.

 • Piemērota gan mazākām, gan lielākām iecerēm

Kredītlīnijas summa ir gana liela, līdz ar to tā ir piemērota dažādām iecerēm - gan mazākām, gan lielākām. Turklāt, ar piešķirtā kredītlimita palīdzību iespējams īstenot vairākas ieceres.

 • Procenti jāmaksā tikai par izmantoto kredītlimitu

Kredītlīnija paredz, ka procentu maksājumi jāveic tikai par izmantoto naudas summu, līdz ar to, ja kredītlīnija netiek izmantota, nav arī izdevumu. Tieši procentu maksājumi visbiežāk rada finansiālo slogu, līdz ar to prasmīgi un gudri izmantota kredītlīnija var būt ļoti izdevīga.

 • Ja rodas nepieciešamība aizņemties vēlreiz, nav atkārtoti jāpilda pieteikums

Piešķirtais kredītlimits pieejams tik ilgi, kamēr tas tiek pilnībā iztērēts. Līdz ar to, ja klientam piešķirts kredītlimits, taču tas nav iztērēts un nepieciešamas papildu finanses, nav atkārtoti jāpilda pieteikums. Nepieciešams vien izņemt vajadzīgo naudas summu no sava kredītlīnijas konta.

 • Var tikt izmantota kā finansiālās drošības spilvens

Piešķirts kredītlimits nozīmē, ka, ja būs steidzami nepieciešama nauda, tā būs pieejama uzreiz, savukārt, ja nauda nebūs nepieciešama, nebūs arī izdevumu. Šī iemesla dēļ kredītlīnija bieži tiek izmantota kā finansiālās drošības spilvens, īpaši situācijās, kad ir zināms, ka nauda būs nepieciešama, taču nav zināms, kad un cik tieši.

 • Elastīgs atmaksas termiņš

Attiecībā uz kredītlīnijas atmaksu tiek noteikts vien minimālais ikmēneša kredītmaksājums, pēc tam klients pats izvēlas, cik lielu kredītmaksājumu veikt un, vai kredītlīnija būs īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums. Ja finansiālās iespējas atļauj, kredītlīniju iespējams atmaksāt ātrāk, veicot papildu iemaksas tādā apmērā un biežumā, kā klients vēlas, tādējādi ietaupot uz procentu rēķina.

Lai pieteiktos kredītlīnijai, jāatbilst vairākiem nosacījumiem:

 • Vecums no 18-75 gadiem;
 • Pietiekami (vismaz 280 EUR mēnesī), regulāri un oficiāli ienākumi;
 • Pozitīva kredītvēsture (nav kavētu maksājumu);
 • Norēķinu konts kādā no Latvijas bankām;
 • Aktīva e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs;
 • Pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs.

Atkarībā no izvēlētās aizdevuma summas un atmaksas termiņa, lai pieteiktos kredītlīnijai, var būt nepieciešams pievienot bankas konta izrakstu par pēdējo pusgadu, kas apliecina pietiekamus, regulārus un oficiālus ienākumus.

Lai gan kredītlīnija ir ātrs un vienkāršs risinājums neparedzētām situācijām, jāņem vērā, ka nepārtraukti pieejamas finanses var radīt sajūtu, ka Jums ir lielākas finansiālās iespējas nekā patiesībā, līdz ar to rūpīgi jāizvērtē, kādiem mērķiem paredzēts izmantot piešķirto kredītlimitu.

Kredītlīnija tāpat kā jebkurš cits aizdevuma veids paredzēta nopietniem mērķiem! Tāpat rūpīgi jāapdomā, kādu ikmēneša kredītmaksājumu veikt, jo, ja izvēlēsieties veikt tikai minimālo ikmēneša kredītmaksājumu, būs nepieciešams krietni ilgāks laiks, lai atmaksātu aizdevumu.

Piešķirto kredītlimitu iespējams izmantot brīvi pēc saviem ieskatiem, tomēr atgādinām, ka kredītlīnija ir nopietnas finansiālas saistības, un izmantotais kredītlimits būs jāatmaksā pilnībā.

Biežākie jautājumi