Kredīts Pret Nekustamā Īpašuma Ķīlu - GPL no 2% | Sefinance
Kredīts pret ķīlu

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu tālejošiem plāniem

  • Procentu gada likme no 2%
  • Individualizēts piedāvājums
  • Izskatīšanas laiks no 1 dienas
  • Periods: 1 – 30 gadi
2,00
3000
2000 €
200000 €
36 mēn.
3 mēn.
360 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem

Kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu izmanto

(Kad noskatīts liels pirkums, aizdevumam jābūt ar lielu termiņu un īpaši labu procentu likmi - kredīts pret ķīlu ir tieši tas, kas šajā gadījumā der vislabāk. Sefinance profesionālie aizdevuma konsultanti ir kā patīkams bonuss šādiem lieliem darījumiem.)

Mājokļa iegādei

Mājokļa iegādei ja atrodat sapņu māju vai dzīvokli

Kredītu apvienošanai

Kredītu apvienošanai ja nepieciešams samazināt ikmēneša maksājumu summu

Labiekārtošanai

Labiekārtošanai ja mājoklī steidzami nepieciešami uzlabojumi

Transportlīdzekļa iegādei

Transportlīdzekļa iegādei kad nepieciešams jauns auto, mocis vai kas cits

Lieliem atpūtas plāniem

Lieliem atpūtas plāniem kad nepietiek ar mazumiņu

Neparedzētiem tēriņiem un citām situācijām

Neparedzētiem tēriņiem un citām situācijām neatkarīgi no gadījuma specifikas, atradīsim risinājumu

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Mēs zinām, ko nozīmē lielas pārmaiņas un cienām savus klientus, tāpēc:

  • respektēsim katru gadījumu;
  • izskatīsim pieprasījumu iespējami ātri;
  • vērtēsim katru pieprasījumu individuāli;
  • piedāvāsim labu termiņu;
  • piedāvāsim zemas procentu likmes.
Kāpēc tieši Sefinance?

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Ikvienam dzīvē var pienākt brīdis, kad nepieciešams kredīts. Pirms šāda nopietna lēmuma pieņemšanas nepieciešams izvērtēt dažādus variantus, lai izvēlētos piemērotāko. Kas ir ķīla? Par ķīlu var kalpot īpašums ar nosacījumu, ka tas ir potenciālā aizņēmēja likumīgs īpašums. Sefinance piedāvā kredītu pret kādu no šāda veida ķīlām – māja, dzīvoklis, zeme vai mežs, piedāvājot zemu procentu likmi – no 2%. Pieteikumu izskatīšana notiek ļoti ātri, vienas dienas laikā. Mūsu konsultanti individualizē piedāvājumu, piedāvājot kredīta atmaksas laiku no 1 līdz pat 30 gadiem. Kā tas darbojas? Ieķīlājot īpašumu, kredīta ņēmējs saglabā savas īpašnieka tiesības un var turpināt to lietot. Problēmas var rasties tikai tādā gadījumā, ja kredīta saistības netiek pildītas. Šādā gadījumā kredīta ņēmējam tiesības uz ieķīlāto īpašumu var neatgriezeniski zust. Sefinance ir pretimnākošs aizdevējs un sadarbojas ar grūtībās nonākušiem klientiem, lai nevajadzētu atsavināt ieķīlāto objektu. Tomēr ir nepieciešams nopietni apsvērt savu finansiālo nodrošinājumu, lai pēkšņas finansiālās situācijas pasliktināšanās gadījumā spētu nosegt ikmēneša maksājumu apmēru. Saņemot pieteikumu, kurā klients norāda ieķīlājamā objekta veidu un platību, ziņas par sevi un ienākumiem, aizdevuma mērķi, kā arī bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem, kredīta devējs izvērtē to un sniedz atbildi. Pozitīvas atbildes gadījumā būs nepieciešams iesniegt arī pieprasītos dokumentus. Līguma noslēgšana ir pats nopietnākais un atbildīgākais posms, tādēļ to nepieciešams rūpīgi izlasīt un izvērtēt kredīta devēja nosacījumus. Ja kaut kas nav skaidrs vai liekas nepieņemams, jāsazinās ar mūsu speciālistiem, lai precizētu visus neskaidros jautājumus. Tāpat svarīgi ir izvērtēt atmaksas grafika nosacījumus. Kredītu devēji piedāvā vienādos atmaksas grafikus, kad ikmēneša summa nemainās, un dilstošos maksājumu grafikus, kad maksājums sākotnēji ir lielāks, bet pamatsummas maksājumi ir vienādi visā kredīta atmaksas laikā. Kāda ir procentu likme – fiksētā vai mainīgā? Tāpat jāizvērtē maksājuma grafikā noteiktais ikmēneša maksājuma datums, lai, piemēram, algas izmaksas aizkavēšanās gadījumā būtu neliela rezerve.

Kredīti pret ķīlu visbiežāk tiek izvēlēti kā risinājumi gadījumos, kad nepieciešama lielāka naudas summa, ko iespējams atmaksāt ilgākā laika periodā, kredītu atmaksājot pa daļām. Pieejamo aizdevuma summu nosaka ķīlas vērtība, kredīta ņēmēja ienākumi un esošās kredītsaistības. Tāpat svarīga ir pozitīva kredītvēsture, kas kredīta devējam rada labu iespaidu, neradot sarežģījumus kredīta izskatīšanas procesā. Ja tiek pretendēts uz lielāku summu, kas var būt aizdevums tālejošiem plāniem, procenti noteikti būs mazāki kā kredītam bez nodrošinājuma. Noskaidrosim, kādiem mērķiem tiek piedāvāts aizdevums pret ķīlu. Mājokļa iegādei – ja ir atrasta sava sapņu māja vai dzīvoklis, tā ir iespēja to iegādāties, lai beidzot piepildītu savu sapni. Mājokļa labiekārtošanai – gadījumos, kad nepieciešams steidzams remonts vai mēbeļu nomaiņa. Kredītu apvienošanai – kredīts pret ķīlu ir ar zemāku procentu likmi, tādā veidā iespējams samazināt ikmēneša maksājumu summas. Tā ir iespēja apvienot visus kredītus, lai izkļūtu no sarežģītas situācijas, kad vairs nevar laikā izpildīt kredītu saistības un nekrātu soda procentus par nenosegtajām finanšu saistībām, tā sabojājot savu kredītvēsturi. Transportlīdzekļa iegādei – ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu automašīnu vai ir vajadzība pēc kāda cita transportlīdzekļa, bet brīvu līdzekļu nav, var izvēlēties šādu kredīta veidu. Lieliem atpūtas plāniem – kad nepietiek ar mazumiņu, bet gribas izrauties no vienmuļās ikdienas un izbaudīt kaut ko patiešām aizraujošu. Prieks par lielisko atpūtu un patīkamās atmiņas dos spēku turpmākajiem darbiem. Neparedzētiem tēriņiem un citām situācijām – vienalga vai līdzekļi nepieciešami, piemēram, veselības uzlabošanai vai citam mērķim, droši iesniedziet pieteikumu. Atradīsim risinājumu, neatkarīgi no gadījuma specifikas! Pirms pieteikuma izpildīšanas, piedāvājam ikvienam kredīta ņēmējam pārbaudīt savu kredīta limitu. Meklēšanas rīkā “Uzzini savu kredītlimitu”, ievadot mēneša algas apmēru (neto) un ikmēneša izdevumus, tāpat arī apgādājamo skaitu, iespējams aprēķināt aptuveno kredīta limitu, ikmēneša maksājuma summu un saistību laika periodu. Ja pēc provizoriskajiem aprēķiniem saprotat, ka piedāvājums apmierina, jāizpilda kredīta pieprasījuma pieteikums.

Pieņemt lēmumu par kredīta ņemšanu var būt grūti, tādēļ jāizvērtē visi kredīta “plusi un mīnusi”. Tomēr tieši šis aizņēmuma veids ir vispiemērotākais un lētākais, lai realizētu nepiepildītos sapņus vai uzlabotu dzīves kvalitāti. Tā ir iespēja realizēt nospraustos mērķus ar ievērojami zemākām izmaksām. Sefinance saviem klientiem atgādina, ka lēmumu nedrīkst pieņemt vieglprātīgi, vispirms nepieciešams izvērtēt savas finansiālās iespējas un aizņemties patiešām atbildīgi. Ja radušies jautājumi, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem un noskaidrojiet visu par kredīta saņemšanas iespējām tieši Jūsu gadījumā!
Biežākie jautājumi