Kredīts Mājokļa Remontam Līdz 25 000 € | Sefinance
Kredīts remontam

Ar kredītu remontam Jūsu mājoklis var kļūt par MĀJĀM

 • Procentu gada likme no 6,9%
 • Individuāls piedāvājums
 • Izskatīšanas laiks no 15 min.
 • Periods: 3 mēn. – 10 gadi
6,90
3000
500 €
25000 €
36 mēn.
3 mēn.
120 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem
Klientu iecienīts

Kredītu mājokļa remontam izmanto:

(Jebkādiem remontdabiem Jums vēlamā laikā un apjomā - kredīts remontam pieejams visiem, kas vēlas dzīvot mājīgi vai iekārtot biroju mājās. Bez nodrošinājuma. Atskaites par padarīto nav jāiesniedz.)

Atjaunošanai

Atjaunošanai ja nepieciešams atjaunot novecojušas lietas mājoklī

Lielam pirkumam

Lielam pirkumam ja steidzami nepieciešamas jaunas mēbeles vai ierīces

Pārveidošanai

Pārveidošanai ja gribat labiekārtot vai mainīt esošo mājokļa plānojumu

Uzstādīšanai

Uzstādīšanai ja nepieciešams uzstādīt papildu aprīkojumu

Eksperta nolīgšanai

Eksperta nolīgšanai ja neiztikt bez speciālista piedāvājumu, visus maksājumus apvienojot vienā.

Būvniecībai

Būvniecībai ja nepieciešama terase vai cita neliela būve

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Jo mēs zinām, cik daudz uztraukumu ir mājokļa remonta laikā. Finansiālais nodrošinājums nebūs viens no tiem, ja izvēlēsieties mūs par savu sadarbības partneri:

 • izskatīsim ātri,
 • piedāvāsim zemas procentu likmes,
 • neprasīsim atskaites par paveikto,
 • neprasīsim ieķīlāt īpašumu.
txt.loan.renovation.text32

Kredīta priekšrocības salīdzinot ar kredītkartēm

Pārliecinieties par nosacījumiem pirms aizdevuma izmantošanas izmantošanas

Kredītkarte Mazāka summa
Kredītkarte
 • Nav fiksētas procentu likmes
 • Minimālie maksājumi neatmaksās jūsu pamatsummu
 • Ilgāka izmaksa
Kredīts remontam Līdz 25000 €
Kredīts remontam
 • Fiksēta procentu likme
 • Skaidrs maksājumu plāns
 • Noteikts izmaksu datums

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Ērts un skaists mājoklis ir pamatnosacījums kvalitatīvai dzīvei. Īstermiņā mājokli iespējams padarīt ērtāku, papildinot mēbeles, un pievilcīgāku, mainot dekorācijas. Ņemot vērā to, ka viss, kas tiek izmantots, laika gaitā nolietojas, parasti ik pēc 10 līdz 15 gadiem, visticamāk, katrā mājoklī, būs nepieciešami apjomīgāki remontdarbi. Lai nozīmīgi un kvalitatīvi uzlabotu mājokli un veiktu remontu tajā, parasti nepieciešami salīdzinoši lieli naudas līdzekļi.

Protams, ir iespējams katru mēnesi atlikt nelielu naudas summu un laika gaitā sakrāt mājokļa remontam nepieciešamos naudas līdzekļus, vai palēnām iegādāties materiālus un mēbeles, bet ir risinājums, kas ļaus darbus paveikt tūlīt - kredīts remontam. Ja Jūsu ienākumi ir stabili un zināt, ka variet katru mēnesi veltīt noteiktu summu mājas remontam, tad lielisks risinājums, lai darbus varētu veikt jau tūlīt, nevis tad, kad būsiet sakrājis līdzekļus, ir kredīts remontam.

Kredīts remontam ir īpašs aizdevuma veids, kas domāts tieši tam, lai veiktu mājokļa labiekārtošanas darbus.

Kredīts remontam tiek izmantots gan remonta un būvniecības darbiem, gan aprīkojuma iegādei Jums vēlamā laikā un apjomā. Līdzīgi kā patēriņa kredītu, arī kredītu remontam iespējams iegūt bez nodrošinājuma, tas ir, ķīlas vai galvojuma. Pirms aizņemties jebkādus naudas līdzekļus, iesakām rūpīgi apdomāt Jūsu finansiālo stāvokli un iespējas aizdevumu atmaksāt.

Tāpat kā jebkurš aizdevums, arī kredīts remontam ir individuāls un personalizēts darījums starp Jums un kredītiestādi, tāpēc precīzus kredīta nosacījumus, apjomu un termiņus varat iegūt konsultējoties ar finanšu speciālistiem Sefinance piedāvā kredītu līdz pat 25 000 eiro, ko varat atmaksāt laika posmā no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem. Šī kredīta gada procentu likme ir no 6,9%.

Lai uzzinātu sev pieejamo kredītlimitu šim vai citam Sefinance piedāvātajam kredītam, izmantojiet mājaslapā pieejamo opciju ‘’Uzzini savu kredītlimitu’’. Norādot prasīto informāciju (ienākumus, izdevumus un apgādājamo personu skaitu), uzzināsiet, ar kādu kredīta summu varat rēķināties, piesakoties konkrētajam aizdevumam.

Kredīts remontam var būt lietderīgs, ja vēlaties, piemēram, uzbūvēt terasi, uz kuras baudīt vasarīgu kopā būšanu ar draugiem, vai nelielu šķūnīti, kurā glabāt dārza aprīkojumu. Kredīts remontam ir lietderīgs arī tad, ja nepieciešams atjaunot novecojušas lietas mājoklī - nomainīt grīdas segumu visā mājoklī, santehniku, logus vai durvis.

Tāpat šāds aizdevums būs liederīgs lielu, negaidītu pirkumu veikšanai, ja steidzami nepieciešams iegādāties jaunas mēbeles vai lielās sadzīves tehnikas ierīces. Situācijā, kad, piemēram, mājdzīvnieks sabojājis dīvānu, Jums nebūs jāciešas un, krājot līdzekļus jaunu mēbeļu iegādei, vairākus mēnešus jādzīvo ar sabojātu dīvānu, tā vietā, izmantojot kredītu remontam, varēsiet iegādāties jaunas mēbeles dzīvojamai istabai jau tūlīt, atmaksājot aizdevumu laika gaitā.

Tāpat kredīts remontam domāts arī tiem, kas vēlas padarīt mājokli mājīgāku vai mainīt esošo mājokļa plānojumu, piemēram, iekārtojot mājās biroju, ierīkojot jumta logus vai izveidojot papildus vannas istabu. Kredīts remontam būs lietderīgs arī tad, ja vēlaties modernizēt mājokli un ierīkot jaunu apkures sistēmu vai gaisa kondicionēšanas risinājumu.

Šāda veida naudas līdzekļu aizdevums paredzēts ne tikai tam, lai iegādātos materiālus un papildus aprīkojumu, bet arī tam, lai nolīgtu un apmaksātu arī ekspertu, piemēram, būvekspertu, santehniķu, elektroinženieru pakalpojumus, ja remontdarbus nav iespējams veikt bez konkrēta speciālistu padoma vai atzinuma.

Pieteikties kredītam ir ļoti vienkārši - to iespējams izdarīt aizpildot pieteikumu tiešsaistē.

● Aizpildiet kredīta pieteikumu un sagaidiet lēmumu;

● Pozitīva lēmuma gadījumā elektroniski parakstiet līgumu;

● Saņemiet naudu savā bankas kontā Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams apliecinājums par Jūsu ienākumu apjomu un regularitāti.

Svarīgs faktors, kas tiek ņemts vērā, ir arī kredītvēsture. Kredīts dzīvokļa remontam nodrošina iespēju saņemt naudu uzreiz pēc līguma parakstīšanas. Pēc tam, kad līgums parakstīts, remonta darbus kredīta ņēmējs var brīvi plānot sev ērtā veidā un apjomā, kā arī parasti netiek prasīts atskaitīties aizdevējam par padarīto un aizdevuma izlietojumu.

Precīzi kredīta nosacījumi, summa, procentu likme, termiņš un izskatīšanas laiks atkarīgs no Jūsu individuālā kredītreitinga - ienākumu stabilitātes un apjoma, kā arī iepriekšējo kredītu atmaksas paradumiem.

Kredīts remontam - Priekšrocības

Protams, kredīts remontam nav vienīgā iespēja, kā bez ilgstošas līdzekļu uzkrāšanas segt izdevumus, kas saistīti ar mājokla remontu. Lai iegūtu papildus naudas līdzekļus var izmantot arī kredītkartes, tomēr visbiežāk kredīts remontam būs izdevīgaks, jo, salīdzinot ar īstermiņa naudas aizņēmumu, ko nodrošina kredītkartes, kredīts remontam sniedz vairākas priekšrocības.

Pirmā kredīta priekšrocība, salīdzinot ar kredītkartes izmantošanu remonta izdevumu segšanai, ir kopējā aizdevuma summa. Protams, kopējā aizdevuma summa lielā mērā atkarīga no Jūsu personīgā finansiālā stāvokļa un kredītvēstures, taču parasti, izmantojot kredītu remontam, iespējams iegūt lielāku kopējo aizdevuma summu nekā kredītkartes limits.

Cita nozīmīga kredīta priekšrocība, salīdzinot ar kredītkartēm, ir fiksētā procentu likme. Fiksēta procentu likme ļaus Jums precīzi plānot ikmēneša izdevumus un rēķināties ar konkrētu, skaidru maksājumu plānu aizdevuma atmaksai. Savukārt kredītkartēm nav fiksētas procentu likmes, kas nozīmē, ka katrs maksājums būs atšķirīgs.

Kredītkaršu minimālie maksājumi neatmaksā aizņemuma pamatsummu un parasti vienādām aizņēmumu summām ir ilgāka aizdevuma izmaksa.

Salīdzināšanai, izvēloties kredītu remontam, Jums būs zināms noteikts izmaksu datums. Protams, neatkarīgi no tā, kādu finanšu instrumentu Jūs izmantosiet naudas līdzekļu aizņēmumam, pirms kredīta izmantošanas pārliecinieties par nosacījumiem rūpīgi izlasot līgumu un konsultējoties ar finanšu speciālistiem par neskaidrajiem jautājumiem. Pirms aizņemties jebkādu naudas līdzekļu summu, rūpīgi izvērtējiet kredīta nepieciešamību un Jūsu iespējas aizdevumu atmaksāt!

Biežākie jautājumi