Kredīts Uzņēmuna Startam līdz 200 000 € | Sefinance
Kredīts uzņēmumam

Aizdevums - tas var būt arī vienkārši, ja izvēlas Sefinance

  • Procentu gada likmes no 7%
  • Individualizēts piedāvājums
  • Izskatīšanas laiks no 1 dienas
  • Periods 3 mēn. – 15 gadi
7,00
3000
500 €
200000 €
36 mēn.
12 mēn.
180 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem

Kredītu uzņēmumam izmanto:

Naudas kredīts, auto kredīts, kredītu apvienošana, kredīts pret ķīlu

Uzņēmuma startam

Uzņēmuma startam jo nekas nedrīkst traucēt labam startam. Uzsauksim bezmaksas konsultāciju!

Uzņēmuma paplašināšanai

Uzņēmuma paplašināšanai jo izdevību nedrīkst laist garām

Investīcijām attīstībā

Investīcijām attīstībā jo attīstību nedrīkst atlikt nevienā biznesā

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Jo mēs saprotam kas, kā, kāpēc un kad notiek finansēs. Nāciet, aprunāsimies, mēs izvērtēsim Jūsu situāciju individuāli. Pirmā konsultācija būs bez maksas.

Kāpēc tieši Sefinance?

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Kredīts uzņēmumam var būt noderīgs finanšu instruments kā mazā, tā vidējā biznesa attīstībai. Īpaši jau tādos gadījumos, kad vajadzīgs vēl pavisam maz, lai uzsāktu vai paplašinātu un attīstītu savu biznesu. Tā var būt uzņēmuma attīstībai nepieciešamās tehnikas iegāde, neparedzēti izdevumi, apgrozāmo līdzekļu papildināšana vai uzņēmuma funkciju darbības nodrošināšana.

Katrā gadījumā vispirms ir jāizvērtē kredīta nepieciešamība atbilstoši tā mērķim. Pēc tam jāizvērtē kredītsaistību veids, lai noteiktu, vai nepieciešams īstermiņa vai ilgtermiņa aizņēmums. Ja aizņemtie naudas līdzekļi palīdzēs sasniegt noteikto mērķi īsā laika periodā, tad jāizvērtē, cik ilgā laikā tas var notikt. Der izvēlēties īstermiņa aizdevumu ar nelielu atmaksas laika rezervi.

Sefinance piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa risinājumus, ļaujot uzņēmējam izvēlēties kredīta atmaksas laiku no 3 mēnešiem līdz pat 15 gadiem. Lai kredīta pieteikums tiktu uzskatīts, pieteikumu nepieciešams aizpildīt pašam uzņēmējam, t.i., uzņēmuma paraksttiesīgajai personai. Izvērtējot pieteikumu, tiek pārbaudīta kredītvēsture.

Pozitīva uzņēmēja kredītvēsture sniedz pārliecību par viņa kā uzņēmuma vadītāja uzticamību un atbildību. Savukārt uzņēmuma maksājumu disciplīna norāda uz to, cik prasmīgi tiek nodrošināta uzņēmuma finanšu vadība. Ikviens kredītdevējs apstiprinās, ka pozitīva kredītvēsture ir būtisks faktors, lai uzņēmums varētu saņemt aizdevumu.

Precizēt visus jautājumus, kas saistīti ar kredīta saņemšanu un atmaksu, palīdzēs mūsu klientu apkalpošanas speciālisti. Piesakoties uz konsultāciju, kopā būs iespējams izvērtēt gan kredīta nepieciešamību, gan tā lielumu. Dzīve ievieš savas korekcijas un gadījumā, ja uzņēmuma situācija pasliktinās, kopīgi atradīsim risinājumu, piemēram, pagarinot termiņa atmaksas laiku un samazinot ikmēneša maksājumus. Katru gadījumu izskatām individuāli, piedāvājot klientam labāko risinājumu.

Mēs uzskatām, ka kredītu devējiem ir jābūt pretimnākošiem, tādēļ aicinām uzņēmējus sazināties, ja kaut kādu neparedzētu iemeslu dēļ nāksies kavēt ikmēneša maksājumu. Pirms parakstīšanas līgums ir rūpīgi jāizlasa un jāizvērtē. Vai tajā nav Jums nesaprotamu līguma nosacījumu? Visus neskaidros jautājumus jāizrunā ar klientu konsultantu. Tikai tad var aizņemties, darot to atbildīgi un saskaņā ar uzņēmuma mērķiem.

● Uzņēmuma startam. Ja uzņēmējam ir labas idejas uzņēmējdarbības uzsākšanai, bet pietrūkst nedaudz līdzekļu, tā ir iespēja uzsākt kaut ko jaunu un pilnībā mainīt savu dzīvi. Kredītu var izmantot gan moderno tehnoloģiju iegādei, gan arī citu uzņēmuma uzsākšanai nepieciešamo vajadzību segšanai. Mēs domājam, ka nekas nedrīkst traucēt labam startam, tādēļ piedāvājam saviem klientiem bezmaksas konsultācijas!

● Uzņēmuma paplašināšanai. Uzņēmuma veiksmīgu darbību nodrošina arī gudra plānošana un finanšu pārvaldība. Ja parādās laba izdevība, kas ļaus paplašināt uzņēmuma darbību, nesot peļņu, ir skaidrs, ka negaidīti labu izdevību nedrīkst laist garām.

● Investīcijām uzņēmuma attīstībā. Ikviens uzņēmējs zina, ka mērķus var piepildīt nepārtraukti uzlabojot uzņēmuma darbību un investējot tā attīstībā. Neskatoties uz to, cik liels ir bizness, tā ir iespēja sasniegt uzņēmuma noteiktos ātrākā laika periodā. Ja banka, visticamāk, liks atskaitīties par uzņēmuma rentabilitāti, apgrozījumu un citiem aspektiem, mēs ticam, ka neviens uzņēmuma vadītājs kredītu uzņēmumam neizvēlas mirkļa iegribu iespaidā.

Vienkāršākais un ātrākais veids ir pieteikt uzņēmuma kredītu internetā. Te gan jāņem vērā, ka jāizvēlas tikai droši un uzticami kredītu devēji. Izvēloties kredītu internetā, vispirms jāizvērtē un jāizvēlas atbilstošākais, kā arī vērā jāņem svarīgi faktori: procentu likme, atmaksas termiņi un līguma nosacījumi.

Ja nepieciešami papildus naudas apgrozāmie līdzekļi uzņēmuma darbības nodrošināšanai, Sefinance piedāvā kredītu uzņēmumiem iegūt ātri un ērti.

Mūsu mājaslapā atradīsiet pieprasījuma pieteikuma formu, kuru izpildot un nosūtot, tas tiks izskatīts. Mūsu konsultants sazināsies ar potenciālo klientu, lai individuāli vienotos par tālāko procesu. Izvērtēšana notiek ātri, laikā no vienas dienas, un pozitīva lēmuma gadījumā atliks tikai parakstīt līgumu un saņemt naudu.

Tomēr vēlreiz atgādinām: aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot kredīta nepieciešamību!

Biežākie jautājumi