Kredītu Apvienošana - Līdz Pat 10 Kredītiem | Sefinance
Kredītu apvienošana

Apvienojiet kredītus un samaziniet ikmēneša izdevumus!

  • Procentu gada likme no 6,9%
  • Individualizēts piedāvājums
  • Iespēja apvienot līdz 10 kredītiem
  • Periods: 3 mēn. – 10 gadi
6,90
3000
500 €
25000 €
36 mēn.
3 mēn.
120 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem

Kredītu apvienošanu vienā maksājumā izmanto, lai iegūtu

(Būtisku ietaupījumu, samazinātas procentu likmes un kontroli pār izdevumiem var iegūt, ja tiek izmantota kredītu apvienošana.)

Izdevīgākus nosacījumus

Izdevīgākus nosacījumus jo ir iespēja pārskatīt līguma nosacījumus

Labāku likmi

Labāku likmi jo tiek samazināta procentu likme un ikmēneša maksājums

Ērtāku atmaksu

Ērtāku atmaksu jo vairāku kredītu vietā Jums jākontrolē tikai viens

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Jo mēs esam tie, kas ieviesa tirgū iespēju apvienot kredītus. Tieši no mums to aizguva citi finansisti Latvijā. Dodiet iespēju, mēs parādīsim, kā to dara profesionāļi, lai Jūs iegūtu:

  • ātrāko,
  • ērtāko,
  • izdevīgāko

piedāvājumu, visus maksājumus apvienojot vienā.

Kāpēc tieši Sefinance?

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Kredītu apvienošana ir risinājums, kas piedāvā vairāku kredītsaistību apvienošanu vienā maksājuma. Kredītu apvienošana tiek saukta arī par pārkreditāciju, refinansēšanu jeb aizdevumu restrukturizāciju. Tas ir process, kas kredītņēmējiem ar vairākiem vienlaicīgi aktīviem kredītiem piedāvā iespēju apvienot visus kredītus vienā ilgtermiņa aizdevumā. Kredītu apvienošanas rezultāta starp kredītņēmēju un kredītdevēju tiks noslēgts jauns līgums, noteikts jaunas atmaksas periods, kredīta procentu likme un atmaksas nosacījumi. Pēc kredītu apvienošanas kredīta ņēmējam, tā vietā, lai veiktu vairākus atsevišķus maksājumus ar dažādiem termiņiem un nosacījumiem, būs jāveic tikai viens ikmēneša maksājums. Tāpat kā piesakoties kredītam, arī izmantojot kredīta apvienošanas pakalpojumus, nepieciešams izpildīt konkrētus kredītiestādes noteiktus nosacījumus, lai kvalificētos kredītu apvienošanai. Līdzīgi, kā vēršoties pie kredītiestādes pēc aizdevuma, arī, lai apvienotu kredītus, kredītiestāde izvērtēs Jūsu ienākumu līmeni, var tikt izskatīta iespēja pieprasīt ķīlu vai galvotāju. Tiks izvērtēts arī Jūsu kredītreitings - kopējo esošo kredītsaistību apjoms un skaits, līdzšinējā aizdevumu atmaksas disciplīna un citi faktori. Tāpat kā kredīts, arī kredītu apvienošana ir individuāls un personalizēts pakalpojums, tāpēc sīkākas detaļas par nosacījumiem, kritērijiem un citiem aspektiem variet uzzināt konsultējoties ar mūsu kredītspeciālistiem. Kredītu apvienošana ir ērts risinājums situācijās, kad negaidīti mainījušies kredītņēmēja finansiālie apstākļi un rodas grūtības segt līdzšinējo kredītsaistību apjomu. Izmantojot kredītu apvienošanu, var pagarināt kopējo kredītu atmaksas termiņu, tādā veidā samazinot ikmēneša maksājumu apjomu. Tas ir risinājums arī situācijās, kad izrādās, ka esošie aizdevuma noteikumi nav izdevīgi, jo bieži vien kredītu apvienošana piedāvā optimālākus, finansiāli izdevīgākus kredīta atmaksas nosacījumus. Kredītu apvienošana ir arī viens no risinājumiem, ko kredītiestādes piedāvā un kredīta ņēmēji var izmantot situācijā, kad kredītņēmējs nokļuvis finansiāli sarežģītā situācijā, kavējis maksājumus, un meklē veidu, kā sakārtot finansiālās saistības. Jāuzsver, ka, neraugoties uz to, ka kredītu apvienošana var piedāvāt izdevīgākus nosacījumus, tas vēl aizvien ir finanšu līdzekļu aizdevums, tāpēc, tāpat, kā veicot jebkuru citu finanšu darījumu, Jums rūpīgi jāizvērtē kredītiestāžu piedāvājumi, nepieciešamība aizņemties un sava individuālā spēja atmaksāt jebkādas finanšu saistības.

Vairāku kredītu segšana vienlaicīgi var būt haotiska, jo kredītiem, visticamāk, ir ne tikai dažādi atmaksas nosacījumi un termiņi, bet arī atmaksas datumi. Ja papildus kredītu maksājumiem Jums jāveic arī neskaitāmu citu rēķinu atmaksa, tad nereti var gadīties situācijas, kad par kādu kredīta maksājumu tiek piemirsts, kā rezultātā tiek radītas papildus problēmas un izdevumi, piemēram, soda naudas par kavējumiem. No tā izvairīties var palīdzēt kredītu apvienošana. Izmantojot pārkreditācijas jeb kredītu apvienošanas iespēju, visas kredītsaistības varēsiet segt vienā maksājumā ar vienotiem nosacījumiem un vienu konkrētu termiņu. Tas būtiski atvieglos personīgā budžeta plānošanu. Bieži vien kredītu apvienošana piedāvā ne vien ērtības, vienkāršojot ikmēneša maksājumus, bet arī ietaupījumus. Ja Jums ir kredīts ar neizdevīgu, īpaši augstu kredīta procentu likmi, apvienojot kredītus pie cita kredītdēvēja, visticamāk, saņemsiet izdevīgāku piedāvājumu ar zemāku procentu likmi. Cits svarīgs faktors ir arī tas, ka, apvienojot kredītus, visticamāk tiks noteikts garāks atmaksas termiņš, tātad kopējā ikmēneša maksājumu summa būs mazāka, ļaujot Jums labāk kontrolēt savus ikmēneša ienākumus un izdevumus. Situācijā, kad Jums ir vairāki aizdevumi un aizdevējs piemēro maksu par katra kredītu apkalpošanu, šīs administratīvās izmaksas var būtiski palielināt Jūsu ikmēneša izmaksas. Kredītu apvienošana ļauj ne vien pārfinansēt kredītus vienā maksājumā, bet arī ietaupīt līdzekļus, jo, ja kredītiestāde piemēro maksu, tad tā būs maksa par vienu, nevis, piemēram, trim aizdevumiem. Kredītu apvienošana var palīdzēt uzlabot Jūsu iespēju netraucēti iegūt izdevīgus kredītus arī nākotnē. Vienotais maksājums palīdzēs Jums parūpēties par un saglabāt nevainojamu kredītvēsturi, jo pasargās no riska, ka nokavēsiet kādu kredīta maksājumu, kas var atstāt negatīvu ietekmi uz Jūsu kredītreitingu. Tomēr jāuzsver, ka labākais veids, kā parūpēties par nevainojamu kredītreitingu ir atbildīga aizņemšanās, rūpīgi apdomājot jebkuru nepieciešamību aizņemties finanšu līdzekļus un savu individuālo spēju segt uzņemtās finanšu saistības.

Sefinance piedāvā iespēju apvienot līdz pat 10 kredītiem, ja to kopējā summa nepārsniedz 25 tūkstošus eiro. Atmaksas termiņš - 3 mēneši līdz 10 gadi, procentu gada likme sākot no 6,9%. Sefinance piedāvā individuāli izstrādātus risinājumus, tādēļ kredīta apvienošanas piedāvājums var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem. Lai pieteiktos kredīta apvienošanai un saņemtu individuālo piedāvājumu, jāaizpilda pieteikums. To ērti var izdarīt mūsu mājaslapā. Pieteikumu iespējams aizpildīt jebkurā Jums ērtā laikā, taču jaņēm vērā, ka pieteikuma izskatīšana notiks Sefinance darba laika ietvaros. Saņemto pieteikumu izvērtēs mūsu kredītspeciālisti un izstrādās personalizētu piedāvājumu atbilstoši Jūsu ienākumu līmenim, regularitātei, kredītsaistību apjomam un līdzšinējo aizdevumu atmaksas paradumiem. Tas, cik daudz laika aizņems pieteikuma izskatīšana, atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp apvienojamo kredītsaistību apmēra, pieteikuma sniedzēja ienākumu līmeņa un kredītvēstures. Pēc līguma noslēgšanas Jūsu iepriekšējās kredītsaistības būs tās kredītiestādes, ar kuru noslēdzāt līgumu, rūpe, bet Jums būs jāmaksā jaunajā līgumā noteiktā summa noteiktajā apjomā un termiņā.
Biežākie jautājumi