Pārkreditācija - Labāki Nosacījumi Esošam Aizdevumam | Sefinance
Pārkreditācija

Iegūstiet labākus nosacījumus esošajam aizdevumam!

  • Procentu gada likme no 6,9%
  • Individualizēts piedāvājums
  • Izskatīšanas laiks no 15 min.
  • Periods 3 mēn. – 10 gadi
6,90
3000
500 €
25000 €
36 mēn.
3 mēn.
120 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem

Kredītu refinansēšanu izmanto, lai iegūtu:

(Iespēju pārskatīt aizdevuma nosacījumus sauc par pārkreditāciju un Sefinance gadījumā tā nozīmē zemāku procentu likmi un zemāku ikmēneša maksājumu.)

Izdevīgākus nosacījumus

Izdevīgākus nosacījumus pārskatot esošo likmi un termiņus

Labākas likmes

Labākas likmes kas var samazināt atmaksājamo summu

Piemērotāku termiņu

Piemērotāku termiņu kas saskaņots ar Jūsu ienākumiem

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Jo pārkreditējot iespējams pārskatīt nosacījumus, likmi un termiņus. Dodiet mums iespēju! Piedāvāt labāko finanšu risinājumu ir mūsu goda lieta.

Kāpēc tieši Sefinance?

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Nav noslēpums, ka liela daļa iedzīvotāju, sadzīves tehnikas, auto vai mājokļa iegādei izmanto aizņēmumu bankā vai kādā no kredītiestādēm. Nelabvēlīgas finansiālās situācijas izmaiņas un nespēja samaksāt ikmēneša rēķinus, liek cilvēkiem meklēt jaunu naudas aizdevumu. Apsverot domu par jauna kredīta ņemšanu, ikviens saprot, ka būs jārēķinās arī ar ikmēneša izdevumu pieaugumu.

Esot šādā aizņēmumu ritenī, cilvēks nemanot var iekļūt ļoti nopietnās finansiālās grūtībās, sabojājot savu kredītvēsturi. Arī tad, ja ar laiku izdodas veiksmīgi segt visas kredītsaistības, nākotnē tas var nopietni kaitēt privātpersonas finansu reputācijai. Visi kavētie maksājumi parādās personas kredītvēsturē, līdz ar to kredītdevēji vairs neuzticas un var atteikt aizdevumu vai izsniegt to ar klientam neizdevīgiem nosacījumiem. Vairāki kredīti bieži vien ir arī kavēti apmaksas termiņi, jo ir grūtības izsekot rēķinu apmaksas datumiem, bet varbūt pēkšņi tiek atklāts par kredīta nosacījumu neizdevīgumu.

Lai ietaupītu savu budžetu un atbrīvotu galvu no domām par vairāku maksājumu laicīgu apmaksu, Sefinance piedāvā aizņēmumu pārkreditēšanu jeb aizdevumu apvienošanu. Vēl to var dēvēt par kredītu refinansēšanu. Tie var būt dažādi aizdevumu veidi ar atšķirīgām procentu likmēm un, kaut arī tās var būt zemas, saskaitot kopā, var sastādīt ievērojamu naudas summu.

Kredītu apvienošana ļauj izvairīties arī no nevajadzīgas tiesvedības, laicīgi meklējot alternatīvus risinājumus. Tomēr tas nenozīmē, ka refinansēšana izbeigs Jūsu kredītsaistības, tādēļ pirms kredītu apvienošanas noteikti apsveriet savu finansiālo stāvokli. Iespējams, ka vispirms ir jāsāk ar sava budžeta plānošanu vai pat ekonomēšanu. Arī pārkreditācija būs jauns kredītlīgums un jauns maksājums, kas jānoformē atbildīgi, izvērtējot savu dzīvesveidu un budžetu.

Sefinance cenšas katram klientam individuāli rast labāko pārkreditēšanas piedāvājumu. Pieprasījums tiek izskatīts vien 15 minūtēs. Mums ir svarīgi parūpēties par katru klientu, tādēļ, ja izvēlaties izmantot šo iespēju, mūsu komanda izskatīs Jūsu kredītsaistību situāciju un izstrādās plānu kā mainīt situāciju, apvienojot nenomaksātos kredītus. Paliks vairs tikai viens ikmēneša maksājums un tas nozīmē, ka arī pārmaksas procenti vairs nebūs jāmaksā vairākiem aizdevējiem.

Uzticoties mums, klientam ir iespēja samazināt gan esošo procentu likmi, gan arī ikmēneša maksājumu, izvēloties atmaksas laika periodu no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem. Atmaksas termiņu vajadzētu aprēķināt ļoti rūpīgi, lai ikmēneša izdevumi nepārsniegtu ienākumus, pretējā gadījumā refinansēšanai nav jēgas. Pozitīva refinansēšanas lēmuma gadījumā, parakstot līgumu, tiks dzēsti visi nenomaksātie kredīti. Būs vairs tikai viens konkrēts ikmēneša maksājums, kas jāveic līdz līgumā norādītajam datumam.

Lūdzam klientus ievērot šos vienkāršos noteikumus un veiksmīgi sakārtot savas kredītsaistības!

Visbiežāk tā ir ātro kredītu apvienošana, ko cilvēks vairs nespēj laikā apmaksāt. Gadījumos, ja ir paņemts ātrais kredīts vai patēriņa kredīts un auto kredīts vai auto līzings, bet saistības ir kļuvušas par smagām, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai kopīgi varētu atrisināt šo problēmu.

Pirms izvēlēties pārkreditāciju, ir svarīgi apzināties tās mērķus:

● Finansiālās situācijas maiņas rezultātā ir grūtības segt vairākus esošos kredītus;

● Vairāku aktīvu kredītu vietā ir iespēja tos apvienot vienā, kas padarīs ērtāku maksāšanu, kā arī samazinās kopējo summu;

● Kredītu atmaksas iespējas var mainīties, jo pārkreditējot aizņēmumus, pastāv iespēja iegūt mazāku ikmēneša maksājumu un iegūt garāku atmaksas termiņu;

● Pārkreditācijas gadījumā ir iespēja iegūt izdevīgākus aizdevuma nosacījumus, nekā tie ir, maksājot vairākus aizdevumus vienlaicīgi;

● Divi, trīs vai pat vairāki aizņēmumi var atstāt negatīvu ietekmi uz personas kredītvēsturi, tādēļ pārkreditācija ir veids kā izbeigt neizdevīgus kredītlīgumus un uzlabot savu kredītvēsturi.

Pieteikties šim finanšu pakalpojumam var vienkārši, ātri un ērti, sameklējot mūsu interneta vietnē visu nepieciešamo informāciju par pārkreditēšanu. To var izdarīt Jums izdevīgā laikā, pat neapmeklējot kredītiestādi. Mēs piedāvājam iespēju pārkreditēt jebkuru aizdevumu, kas iekļaujas norādītā limita ietvaros.

Klientam nepieciešams tikai aizpildīt pieteikumu un nosūtīt to mums.

Lūdzam godīgi norādīt visu informāciju, arī konta izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem, jo tā tiek prasīta tikai tādēļ, lai spētu objektīvi izvērtēt katru konkrēto gadījumu un palīdzēt atrisināt katru samilzušo problēmu.

Saņemot pieteikumu, tiek izvērtēta klienta finansiālā situācija un pieņemts lēmums. Ir arī iespēja – vispirms sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, izstāstīt savu situāciju, norādot visus kredītus, lai kopīgi meklētu refinansēšanas risinājumu.

Ja mūsu piedāvājums apmierina un tā ir iespēja saglābt savu finansu reputāciju, atliek tikai izpildīt pieteikuma pieprasījumu. Izvērtējiet mūsu pārkreditēšanas piedāvājumu, izrēķiniet ikmēneša atmaksas summu, kādu spēsiet maksāt un sakārtot savas kredītsaistības!

Biežākie jautājumi