Patēriņa Kredīts - Atbalsts Jūsu Plāniem - 25 000 € | Sefinance
Patēriņa kredīts

Atbalsts Jūsu plāniem

 • Procentu gada likme no 6,9%
 • Individualizēts piedāvājums
 • Izskatīšanas laiks no 15 min.
 • Periods: 3 mēn. – 10 gadi
6,90
3000
500 €
25000 €
36 mēn.
3 mēn.
120 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem
Klientu iecienīts

Patēriņa kredītu
izmanto:

(Ja nepieciešams ātri un ērti atrisināt jautājumus, kurus nevajag atlikt uz vēlāku laiku, patēriņa kredīts ir piemērots risinājums. Nav nepieciešams nodrošinājums, izskatīšana no 15 minūtēm.)

Lielākiem pirkumiem

Lielākiem pirkumiem kurus nav jēgas vai iespējas atlikt

Labiekārtošanai

Labiekārtošanai kas prasa neatliekamus uzlabojumus

Neparedzētiem izdevumiem

Neparedzētiem izdevumiem kuri pārsteidz nesagatavotu

txt.loan.consumer.text18

Atpūtai jo dažreiz atpūtu nav vēlams atlikt uz vēlāku laiku

Dažādiem gadījumiem

Dažādiem gadījumiem kurus mēs palīdzēsim realizēt vai atrisināt

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

 • Esam ātri – jo laiks ir nauda;
 • Esam vienkārši sadarbībā – jo izmantojam pieredzi, zināšanas un tehnoloģijas, mūsu procesi ir caurredzami un uzticami;
 • Esam pieejami – jo piedāvāt Jums izdevīgākos nosacījumus ir mūsu goda lieta. Uzklausīsim Jūs arī situācijā, ja kredītvēsture nav izcila.
Kāpēc tieši Sefinance?

Kredīta priekšrocības, salīdzinot ar kredītkartēm

Pārliecinieties par nosacījumiem pirms aizdevuma izmantošanas

Kredītkarte Mazāka summa
Kredītkarte
 • Nav fiksētas procentu likmes
 • Minimālie maksājumi neatmaksās Jūsu pamatsummu
 • Ilgāka izmaksa
Patēriņa kredīts Līdz – 25000 €
Patēriņa kredīts
 • Fiksēta procentu likme
 • Skaidrs maksājumu plāns
 • Noteikts izmaksu datums

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Sefinance saviem klientiem piedāvā dažāda veida kredītus - gan aizdevumus konkrētam mērķim (piemēram, nekustamā īpašuma vai auto iegādei), gan īstermiņa un ilgtermiņa kredītus, ko kredītņēmējs var izmantot pēc saviem ieskatiem. Katram kredītu veidam ir savi specifiski nosacījumi, kas atšķiras ne vien pēc konkrētā darījuma apjoma, bet atkarīgi arī no kredītņēmēja ienākumu avotiem, apjoma un kredītvēstures.

Patēriņa kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, kas paredzēts lielāku ieceru īstenošanai. Tas jāatmaksā ilgākā laika posmā - saskaņā ar līgumā noteikto ikmēneša maksājumu grafiku. Nebanku aizdevējs Sefinance izsniedz patēriņa kredītu līdz 25 000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem. Tā ir iespēja īstenot lielākus dzīves plānus bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas bankā.

Svarīgi saprast - lai arī nosaukums “patēriņa kredīts” liek domāt, ka aizdevumu var izmantot ikdienas patēriņam, kredītu ieteicams izmantot tikai tad, ja zināt, ka varēsiet to savlaicīgi atmaksāt. Jebkurš aizdevums jāatmaksā līgumā noteiktā termiņā ar noteiktu procentu likmi, kas nozīmē, ka aizņemties naudas līdzekļus vajadzētu tikai tad, ja esat pārliecināts par sava finanšu stāvokļa stabilitāti un vēlaties veikt kādu nozīmīgāku, lielāku pirkumu. Neatkarīgi no tā, kādiem mērķiem kredīts paredzēts, svarīgi aizņemties atbildīgi.

Patēriņa kredīts ir īpašs ar to, ka tas ir aizdevums, ko, atšķirībā no hipotekārā kredīta, auto kredīta vai remonta kredīta, var izmantot kredīta ņēmēja izvēlētiem mērķiem. Patēriņa kredīts pēc būtības ir papildus naudas līdzekļi, ko var izmantot sen izsapņotu plānu īstenošanai vai pēkšņu, negaidītu izdevumu segšanai.

Patēriņa kredīts var būt ērts risinājums tad, kad Jūs zināt, ka varat nepieciešamos naudas līdzekļus sakrāt, bet tā vietā, lai katru mēnesi konkrēto naudas summu atliktu krājkasē vai krājkontā, Jūs veicat kredīta atmaksu, pēc tam, kad plāni jau īstenoti. Šāds kredīts var būt noderīgs tad, ja nepieciešams, piemēram, rīkot grandiozas kāzas, iegādāties jaunas mēbeles vai apjomīgu elektrotehniku, apmaksāt savu vai bērnu izglītību.

Patēriņa kredīts no ātrā īstermiņa kredīta atšķiras ar to, ka patēriņa kredītam parasti ir zemāka procentu likme. Tāpat, ja kredītņēmēja ienākumu apjoms ir pietiekams, ir iespējams aizņemties lielāku naudas summu un atmaksāt to ilgākā laika posmā.

Lai pieteiktos patēriņa kredītam, vairs nav obligāti jāapmeklē kredītiestāde klātienē - domājot par klientu ērtībām, Sefinance piedāvā iespēju patēriņa kredītam pieteikties arī tiešsaistē. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj kredīta pieteikumu izskatīt ļoti ātri - Sefinance šis process aizņem sākot no 15 minūtēm. Tas nozīmē, ka lēmumu par kredīta piešķiršanu saņemsiet jau pavisam drīz pēc pieteikuma nosūtīšanas - ar nosacījumu, ka kredīta pieteikums iesniegts aizdevēja darba laika ietvaros.

Svarīgi - Sefinance izstrādā individuālus piedāvājumus, ņemot vērā pieteikuma iesniedzēja maksātspēju un citus aspektus, tādēļ pieejamais kredītlimits, atmaksas termiņš, procentu likme un citi līguma nosacījumi var atšķirties. Lai iepazītos ar sev pieejamo kredītlimitu, izmantojiet mājaslapā pieejamo funkciju ‘’Uzzini savu kredītlimitu’’. Norādot prasīto informāciju (ienākumu un izdevumu apmēru, kā arī apgādājamo skaitu) uzzināsiet, uz kāda apmēra kredītu varat pretendēt. Tomēr jāņem vērā, ka precīzu piedāvājumu varēsiet uzzināt pēc kredīta pieteikuma aizpildīšanas. Ņemot vērā to, ka patēriņa kredītu iespējams saņemt bez ķīlas, aizdevuma summa un tas, cik izdevīgi būs kredīta nosacījumi, ir atkarīga no Jūsu kredītreitinga. Tieši Jūsu individuālā spēja atmaksāt kredītu - ienākumi, esošās saistības un kredītvēsture - ir noteicošie faktori tam, vai un cik lielu kredītu Jums izsniegs.

Biežākie iemesli, kāpēc kredītiestāde atsaka kredītu ir: nepietiekami ienākumi, negatīva kredītvēsture, pārak apjomīgi esošie kredīti un saistības, neprecīzi norādīta informācija. Lai pieteiktos aizdevumam:

● Aizpildiet pieteikumu, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu;

● Sagaidiet lēmumu - iesniedzot pieteikumu aizdevēja darba laikā, tas tiks izskatīts dažu minūšu laikā;

● Pozitīva lēmuma gadījumā parakstiet kredīta līgumu elektroniski;

● Saņemiet naudu savā bankas kontā un tērējiet to pēc saviem ieskatiem.

Jebkādu jautājumu un neskaidrību gadījumā ieteicams sazināties ar uzņēmuma finanšu speciālistiem un konsultantiem. Profesionālie un pieredzējušie finanšu speciālisti sniegs konsultācijas, palīdzot izvēlēties piemērotāko aizdevumu, noformējot to, kā arī konsultējot un palīdzinot risināt pat sarežģītas kredītsaistību dzēšanas situācijas.

Patēriņa kredīta atmaksa notiek līgumā noteiktajā apjomā un termiņā, katru mēnesi atmaksājot vienādus ikmēneša maksājumus, kur ietverta gan kredīta pamata summas, gan kredīta procentu atmaksa. Ērtākais veids, kā veikt ikmēneša maksājumu ir ar bankas pārskaitījumu vai izveidojot automātisko maksājumu internetbankā.

Pirms kredīta līguma slēgšanas pārliecinieties, ka datums, kad jāveic ikmēneša maksājums ir Jums piemērots - vislabāk kredīta atmaksu veikt uzreiz pēc algas dienas. Tāpat arī jāizvērtē līguma nosacījumi attiecībā uz kredīta pirmstermiņa atmaksu. Noformējot patēriņa kredītu pie mums, iespējams pilnu kredīta atmaksu veikt pirms līgumā noteiktā laika - tādā veidā ietaupot procentos aprēķināto summu.

Lai arī aizdevējs, izskatot kredīta pieteikumu, vērtē kredītņēmēja maksātspēju, tomēr ir svarīgi to rūpīgi izvērtēt arī kredītņēmējam pašam - vērā jāņem ne tikai ienākumi, bet arī izdevumi, īpaši - jau esošās kredītsaistības. Saskaņā arī finanšu ekspertu ieteikumiem tām nevajadzētu būt lielākām par 40% no kopējiem ienākumiem, tomēr arī šis ir individuāli skatāms jautājums, jo jāņem vērā arī citi izdevumi.

Tieši Jums pieejamā patēriņa kredīta summa, atmaksas termiņš un procentu likme ir atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībam un kredītvēstures, līdz ar to arī kredīta ikmēnēša maksājuma apjoms būs individuāli noteikts.

Biežākie jautājumi