Kredīts nekustamā īpašuma iegādei - Sefinance
Nekustamā īpašuma iegādei

Mājokļa kredīts neliela īpašuma iegādei - laba investīcija labai dzīvei

  • Procentu gada likmes no 6,9%
  • Individualizēts piedāvājums
  • Izskatīšanas laiks no 15 min.
  • Periods: 3 mēn. – 10 gadi
6,90
3000
500 €
25000 €
36 mēn.
3 mēn.
120 mēn.
154.39 €/mēn.
Ikmēneša
maksājums
+371
Pieteikties Nodrošinām bankas līmeņa aizsardzību Jūsu datiem

Kredītu nekustamā īpašuma iegādei bez ķīlas izmanto, ja vajadzīga

(Nekustamā īpašuma kredīts ir labs veids kā bez liekām formalitātēm iegādāties nelielu īpašumu. Lēmumu pieņemsim ātri. Novērtējums nebūs jāiesniedz.)

Neliela būve

Neliela būve dārza mājiņa, noliktava vai garāža

Zeme

Zeme kuru nevar neņemt

Labiekārtošana

Labiekārtošana kuru nevar atlikt

Pieteikties aizdevumam Izskatīšanas laiks no 15 min.

Kā pieteikties kredītam?

1

Aizpildiet
pieteikumu

Aizpildiet pieteikumu
2

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.

Sagaidiet lēmumu, gaidīšanas laiks sākot no 15 min.
3

Parakstiet līgumu elektroniski

Parakstiet līgumu elektroniski
4

Saņemiet naudu
kontā

Saņemiet naudu kontā

Kāpēc tieši Sefinance?

Jo mēs dosim iespēju uzlabot Jūsu esošo īpašumu vai iegādāties jaunu:

  • bez ķīlas,
  • ar labiem nosacījumiem,
  • ar iespēju atmaksāt aizdevumu ātrāk.
Kāpēc tieši Sefinance?

Sefinance klientu atsauksmes

Aktuālais Sefinance blogā

Biežākie jautājumi

Kā rīkoties, ja ir noskatīts neliels nekustamais īpašums, bet naudas līdzekļu tomēr pietrūkst? Ja ir skaidri zināms, ka ikmēneša ienākumi arī turpmāk būs regulāri un kredītsaistības nesastādīts vairāk par 20% - 30% no kopējiem ienākumiem, var izvēlēties tieši šim mērķim paredzēto ilgtermiņa aizdevuma veidu. Kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir labs risinājums, lai ātri un ērti saņemtu nepieciešamos līdzekļus nekustamā īpašuma iegādei. Kur vērsties, lai saņemtu kredītu? Lai iegūtu nepieciešamos naudas līdzekļus neliela īpašuma iegādei, Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk vēršas pie nebanku aizdevējiem, jo kredīta noformēšanas un saņemšanas process ir ātrāks un vienkāršāks. Tas ir ērts veids, kā saņemt aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei bez īpašuma vērtējuma, ķīlas reģistrācijas un liekām formalitātēm. Pirms aizdevuma izsniegšanas kredīta devējs izvērtē informāciju par klienta vajadzībām, finanšu stāvokli un kopējo situāciju, arī kredīta ņēmēja kredītvēsturi. Tas nepieciešams tādēļ, lai izprastu, vai klients aizņemas atbildīgi un kredītsaistības spēs izpildīt laikā. Apsverot to visu kopumā, tiek rasts drošs un abām pusēm pieņemams risinājums. Tomēr mūsu speciālisti klientiem iesaka vispirms pārliecināties par īpašuma reģistrāciju Latvijas Zemesgrāmatā. Svarīgi ir pārbaudīt arī to, vai īpašums nav ieķīlāts vai iznomāts kādai trešajai personai. Tas nepieciešams gan pirkuma drošībai, gan arī tādēļ, lai lēmums par īpašuma iegādi netiktu izdarīts mirkļa iespaidā.

Vispirms jau tādēļ, ka piedāvājam zemas procentu gada likmes, sākot no 6,9%. Kā nākamais svarīgākais aspekts ir minams – individualizēti piedāvājumi, ko nosaka visi iepriekš minētie aspekti. Kredīta izskatīšanas laiks ir neilgs, sākot no 15 minūtēm. Piedāvātie kredīta atmaksas termiņi var būt no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem. Norādot kredīta atmaksas laiku, iesakām nesteigties, bet rūpīgi pārdomāt savas iespējas, lai saistības neradītu finansiālas problēmas. Viena no lielākajām klientu kļūdām ir līguma apstiprināšana, rūpīgi neizlasot līguma nosacījumus. Tas var radīt pārpratumus, tādēļ neskaidrību gadījumos sazinieties ar mūsu apkalpošanas speciālistiem. Kādiem mērķiem kredīts var tikt izmantots? Noskaidrosim, kādām vajadzībām kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir piemērots. Nelielai būvei. Tā var būt dārza mājiņa, kur vasarā atpūsties pēc nogurdinošas darba nedēļas vai rīkot dārza svētkus. Savukārt ģimenēm, kurās aug mazi bērni, tā ir lieliska iespēja jautra un interesanta brīvā laika pavadīšanai, kā arī izklaidēm svaigā gaisā. Senioriem – dārza mājiņas iegāde vai uzbūvēšana var kļūt par pamudinājumu aktīvākam dzīvesveidam, veicot dārza darbus. Pašu dārzā izaudzētais būs arī atspaids un samazinās izdevumus pārtikas iegādei. Ja ir iespējams iegādāties jau iekoptu zemi ar dārza mājiņu, tas būs ilgtermiņa ieguldījums un ieguvums pircējam. Noliktavai. Problēma ar noliktavām ir ļoti aktuāla mazā un vidējā biznesa pārstāvjiem, kuriem ir jādomā par produkcijas vai izejvielu glabāšanu. Garāžai. Tā var būt arī sen kārotā garāža, kuras iegāde pilsētā parasti ir problemātiska. Svarīgi! Vispirms ir objektīvi jāizvērtē nekustamā īpašuma tehniskais stāvoklis un jāaprēķina visas ar to saistītās izmaksas, tajā skaitā arī zemes nodoklis. Ja nolūkotais objekts ir sliktā tehniskā stāvoklī un tam nepieciešami lieli ieguldījumi remonta darbiem, noteikti ir jāizvērtē tā iegādes nepieciešamība. Zemei. Dzīvē ir brīži, kad tiek atrasti vai piedāvāti tādi nekustamie īpašumi, kurus būtu grēks neiegādāties. Piemēram, īpašumam blakus esošā zeme, kuru nevar nepirkt, jo tā ir iespēja paplašināt īpašumu un attīstīt vai paplašināt biznesu. Tā var būt arī zeme, kura atrodas ļoti skaistā vietā un kļūs par sapņu piepildījumu. Ja vēl uz tās uzceļ nelielu dārza mājiņu, vasarā atpūtas vieta ir nodrošināta. Labiekārtošanai. Dzīves kvalitātes uzlabošana ir saistīta ar apkārtējās vides labiekārtošanu. Tas ir gan mājoklis, gan tam piederošās ēkas, piemēram, lauku mājās ir nepieciešams malkas šķūnītis, kura celšanu nevar atlikt.

Lai pieteiktos kredītam, nav nepieciešami daudz un dažādi dokumenti. Pieteikties kredītam var elektroniski, netērējot laiku stāvot rindās. Aizpildot pieteikuma pieprasījumu mūsu mājaslapā, precīzi un godīgi nepieciešams atbildēt uz visiem jautājumiem. Tie ir saistīti ar pastāvīgajiem ieņēmumiem un izdevumiem, ģimenes stāvokli, apgādājamo skaitu, lai izvērtētu katru pieprasījumu un atrastu labāko risinājumu. Tomēr vispirms der noskaidrot savu kredītvēsturi un aptuveno kredītlimitu. Pozitīva kredītvēsture tiešā veidā saistīta ar iespējām saņemt vēlamo aizdevumu, jo tā ir personas finanšu reputācija, kuru kredīta devējs obligāti pārbauda. Ne jau velti aizdevēji atgādina – aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt. Neskaidrību gadījumā var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri sniegs atbildes un palīdzēs atrisināt jautājumus, kas saistīti ar kredītu. Savukārt tiem klientiem, kuriem ir radušās grūtības ar saistību izpildi, lūdzam zvanīt vai rakstīt, lai kopīgi rastu risinājumu šai problēmai.
Biežākie jautājumi